Народный блог
Аватар пользователя Михайло Антонишин

Покоління вільних людей Кіри Муратової

Як нам стати такими самими героями як наші вчителі.

Померла Кіра Муратова. Серед українців немає багато героїв та відомих людей та була саме Кіра...  Вона була просто символом того що український народ може стати не просто фізично живим, а може прокинутися задля життя духовного у величі великого підйому духу та душі великих людей, що можуть зрозуміти свою історію та свою філософію життя не просто як рослина, а як розумна істота, що може бути митцем та провідником для інших людей. Кіра була саме такою: вона була визначною діячкою свого часу  і вона просто прдеставляла Україну для світу: саме задля того аби стати символом країни  і живуть мільйони українців та не у всіх вдається стати візитною карточкою своєї землі. У Кіри вдалося. Вона була талановитим режисером. Що таке кінематографія? Це просто різкі теми та відповіді на питання котрі турбують людей. І Кіра на них відповідала. Вона просто шила свій світ аби навчати та дарувати мудірсть. Це  і є вимір геніальності... - "дарувати мудрість"...

Фільми Муратової це життя навиворіт: немає ніяких заборонених тем для мистецства, - так, її фільми цензурували радянські кати та вбивці та немає сумнівів що без таких як Кіра не було би і розвалу антилюдьскої системи. Тож всі кроки маленьких людей та навіть великих маленькі стають для світу просто ще одним нагадуванням про світ, котрий стоїть на фундаменті моралі та добра і саме здаля того аби як казали дисиденти "дотягнутися до людини своїм словом", - Кіра мала виконати свою велику місію: збудувати новий світ, що може постати замість радянської братовбивчої системи, що ламала цілі долі націй аби переступити через межу Бога.

Зараз саме задля того аби подякувати великій Кірі ми маємо стати достойними її фільмів та мати мужність самим стати таким самим антисистемним прототипом життя як герої фільмів цієї великої постаті  в житті України. Саме задля того аби ми всі пам"ятали що дехто може жертвувати собою заради життя інших людей ми маємо бути достойними життя та подвигів цих героїв, що стали для нас лишень нагадуванням про життя світу, котрий перетсупив через себе аби рятувати інших людей та захоплюватися геніями, що стали для нас символами незламного духу, що тримає нас всіх на своїх руках задля того аби ми пізнали себе та могли дозволти любові увійти в наше серце, серце великого поета, котрий спалив себе задля життя цілих поколінь вільних людей.

Популярное в Сети
Loading...