Блог

БК Леон – ставки на футбол

Leon — міжнародна букмекерська контора, яка працює офіційно з 2007 року. Основна частина гравців – жителі СНД. Сайт приймає ставки на спорт, також має онлайн-казино. БК обслуговує гравців з усього світу, у тому числі жителів України. Пропонуємо прочитати огляд Leonbets і дізнатися про переваги компанії.

ставки на спорт

Реєстрація на сайті

Стати клієнтом можуть усі охочі. Достатньо створити і підтвердити акаунт. Поповнюйте рахунок і робіть ставки онлайн Леон на спортивні події з широким розписом і вигідними коефіцієнтами. Щоб стати клієнтом, необхідно пройти декілька простих етапів:

  1. Натисніть на головній сторінці Реєстрація.
  2. Вкажіть контактний телефон, пошту, пароль.
  3. Завершіть процедуру, натиснувши на Зареєструватися.
  4. Підтвердьте акаунт, вказавши код перевірки із СМС.

Після цього ви можете поповнювати рахунок і робити ставки на реальні гроші. Вхід в особистий кабінет здійснюється за електронною поштою, зазначеною під час реєстрації.

Футбольна лінія та коефіцієнти

Ставки на спорт в БК Leon приймаються більш ніж на 20 дисциплін. Серед найпопулярніших видів – футбол, баскетбол, хокей, теніс. Також є екзотичні види змагань: керлінг, гольф, дартс. Букмекер пропонує вигідні коефіцієнти на всі популярні події. У розписі є від 50 до 100 різних варіацій, а футбольні матчі топових турнірів мають близько 700 маркетів.

Гравці можуть робити ординари або об’єднувати парі в експреси. На лайв-лінії прогнозів значно більше. Є пряма трансляція для відстеження результатів. БК пропонує прогнози на всі найпопулярніші чемпіонати з футболу: сезонні ліги, кубок Європи, Америки тощо. Букмекерська контора Леон в Україні має своє дзеркало, що дозволяє зайти на сайт в обхід проблеми з доступом.

Порівняно з минулими роками Leonbets додав кількість футбольних подій та підвищив коефіцієнти. Наразі показники стали одними з найвищих на ринку. Поставити можна не тільки на результати, тотали, фори, а й на кутові, картки і події в таймах. Що стосується комісії, то маржа варіюється в межах 3-5%. Тому букмекерська контора Леон входить до числа кращих за коефіцієнтами.

Андрей Гурензай
Журналист интернет-издания "Все Новости"