Культура

Матриця: 18 років по тому

Хоч цей рік вже закінчується і в світі бушує пандемія, все ж акули кінематографа обіцяють нас порадувати виходом довгоочікуваних прем’єр, однією з яких є Matrix 4. Перша частина цього культового фільму вийшла в 1999 році і справила незабутні враження на глядачів усього світу своїм сюжетом і спецефектами. За 22 роки кіноіндустрія зробила крок далеко вперед, так що ж очікувати від продовження трилогії, чи зможе 4 частина стати ще більш епічною?

матрица

Сюжет і актори

Це перша матриця, яка знята за участю лише однієї з сестер Вачовскі – Лани, також не брав участі в проекті і продюсер Джоель Сільвер. Акторський склад залишився колишній Кіану Рівз в ролі Нео, Керрі-Енн Мосс – Трініті, а ось лиходія зіграє Ніл Патрік Харріс.

Чого ж чекати від фільму? Сюжет цієї частини дуже близький до першої, адже головний герой нічого не пам’ятає і йому доведеться повернутися в матрицю, як в перший раз. Нео все такий же непереможний і бореться за людство з штучним інтелектом. Також нас чекають захоплюючі кадри, глибокий, що змушує задуматися про життя, сюжет і море адреналіну. Але все ж фільм стане ще яскравіше, ще динамічніше. А прийшовши на прем’єру в кінотеатри Планета Кіно в буквальному сенсі поринете в матрицю, завдяки новітнім технологіям IMAX і 4DX.

Цікаві факти про блокбастер

Поки вийшов тільки трейлер фанатам фільму залишається лише гадати, чим же порадує наступна частина. А ми ж зібрали кілька цікавих фактів про Матриця: Воскресіння:

  • в цьому фільмі буде представлена ​​більш молода версія Морфіуса і зіграє його 35-річний Яхья Абдул-Матін II, а ось першому виконавцю Лоуренс Фішберн цю роль не пропонували, можливо це пов’язано з сюжетною лінією і переміщенням в часі;
  • це перша матриця знята в цифровому вигляді;
  • Нео і Трініті загинули в кінці першої частини, але вони ж з’явилися і в 4Матриці. Перейшли головні герої на новий рівень матриці або ж їх «повернули до життя» іншим способом буде відомо тільки після офіційного релізу.

До прем’єри залишилося зовсім недовго, сподіваємося, що пандемія не внесе нові зміни в плани і вже в кінці цього року ми побачимо чергову частину культового блокбастера.

Андрей Гурензай
Журналист интернет-издания "Все Новости"